ᑲᑎᒪᔩᑦ ᐃᖅᑲᓇᐃᔭᖅᑏᓪᓗ

ᓄᓇᕗᑦ ᐳᓚᕋᖅᑐᓕᕆᔩᑦ ᑲᑎᒪᔨᖏᑦ

ᕿᑭᖅᑖᓗᒻᒥ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᔨ
Sarah McNair-Landry (ᐊᖏᔪᖅᑳᖑᑲᐃᓐᓇᖅᑐᖅ)
NorthWinds Arctic Adventures
sarahmcnairlandry@gmail.com

ᑐᔪᕐᒥᕕᓕᕆᔩᑦ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᔨ
Ed Romanowski (ᐊᓪᓚᑦᑎ ᑮᓇᐅᔭᓕᕆᔨ)
Nunastar Properties/Frobisher Inn
ed@nunastar.com

ᖃᓪᓗᓈᖅᑕᖅᑎᓄᑦ ᐅᒥᐊᕐᔪᐊᒃᑯᑦ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᔨ
Jason Edmunds
Adventure Canada
jason@adventurecanada.com

ᐊᓯᕙᕐᓂᕐᒧᑦ ᐃᖃᓗᒐᓱᓐᓂᒧᓪᓗ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᔨ
Alexander Flaherty
Polar Outfitting
polaroutfitting@gmail.com

ᐊᐅᓪᓚᕈᔾᔨᓂᕐᒧᑦ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᔨ
Steve Ruskay 
Black Feather
steve.ruskay@blackfeather.com

ᐊᐅᓪᓚᖃᑦᑕᓂᕐᒧᑦ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᒡ
Carole Gobeil 
Far Horizons
carole@farhorizons.ca

ᕿᑎᕐᒥᐅᑦ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᔨᖏᑦ
Myste Anderson
Arctic Vision Bed & Breakfast
arcticvisionbnb@gmail.com

ᓂᕈᐊᕈᓐᓇᖏᑦᑐᖅ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᔨ
David Monteith
ᓄᓇᕗᑦ ᒐᕙᒪᒃᑯᖏᑦ
ᐊᕙᑎᓕᕆᔨᒃᑯᑦ
dmonteith@gov.nu.ca

ᓂᕈᐊᕈᓐᓇᖏᑦᑐᖅ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᔨ
Travis Cooper
Nunavut Tunngavik Inc.
tcooper@tunngavik.com

ᓂᕈᐊᕈᓐᓇᖏᑦᑐᖅ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᔨ
ᑲᓇᑕᒥ ᒥᕐᖑᐃᓯᕐᕖᑦ – ᓄᓇᕗᒻᒦᑦᑐᑦ
ᐃᓄᖃᓐᖏᑦᑐᖅ

ᑭᕙᓕᖅ ᐃᓄᐃᑦ ᑲᑐᔾᔨᖃᑎᒌᖏᑕ ᑭᒡᒐᖅᑐᐃᔨᖓ
Michael Tucktoo
ᑭᕙᓪᓕᖅ ᐃᓄᐃᑦ ᑲᑐᔾᔨᖃᑎᒌᖏᑦ
mtucktoo@kivalliqinuit.ca


ᓄᓇᕗᑦ ᐳᓚᕋᖅᑐᓕᕆᔨᒃᑯᑦ ᐃᖅᑲᓇᐃᔭᖅᑎᖏᑦ

ᖃᐅᔨᒋᐊᕈᒪᒍᕕᑦ ᐅᖄᓚᐅᑎᒃᑯᑦ, ᐅᕗᖓ 867-979-6551 ᐊᑭᖃᓐᖏᑦᑐᒃᑯᓪᓘᓐᓃᑦ 1-866-687-8233.

Kevin Kelly
ᐃᖅᑲᓇᐃᔭᖅᑎᓄᑦ ᓯᕗᓕᖅᑎ
ceo@nunavuttourism.com

Sara Tomson
ᐊᔪᖅᑳᖅ ᓂᐅᕐᕈᑎᖃᕐᓂᕐᒧᑦ ᖃᐅᔨᓴᕐᓂᒧᓪᓗ
marketing@nunavuttourism.com

Donna Parry
ᐊᖏᔪᖅᑳᖅ ᐃᓚᒋᔭᐅᔾᔪᑎᓕᕆᔨᓄᑦ
members@nunavuttourism.com

Theresa Rodrigue
ᐊᖏᔪᖅᑳᖅ ᑮᓇᐅᔭᕆᔨᒧᑦ
finance@nunavuttourism.com