Katimayiuyut Havaktingillu

Nunavut Pulaarniqmut Katimayiuyut Tukimuaqtiuyunik

Qikiqtaalukmi Ilauyuq
Sarah McNair-Landry (Ikhivautalikmut Havallaktuq)
NorthWinds Arctic Adventures
sarahmcnairlandry@gmail.com

Iglukhanginnut Havaangani Ilauyuq
Ed Romanowski (Maniliqiyii)
Nunastar Properties/Frobisher Inn
ed@nunastar.com

Aullaarniqmut Havaangani Ilauyuq
Jason Edmunds
Adventure Canada
jason@adventurecanada.com

Angunahuarniqmut Iqalukhiurniqmullu Havaangani Ilauyuq
Alexander Flaherty
Polar Outfitting
polaroutfitting@gmail.com

Hilami Aullaarniqmut Havaangani Ilauyuq
Steve Ruskay 
Black Feather
steve.ruskay@blackfeather.com

Tingminiqmut Havakvinga Havaangani Ilauyuq
Carole Gobeil 
Far Horizons
carole@farhorizons.ca

Kitikmeonmi Ilauyuq
Myste Anderson
Arctic Vision Bed & Breakfast
arcticvisionbnb@gmail.com

Atan’nguyap Tugliata Ilauyuq
David Monteith
Nunavut Kavamanga
Avatiliriyiitkunnut
dmonteith@gov.nu.ca

Atan’nguyap Tugliata Ilauyuq
Travis Cooper
Nunavut Tunngavikkunnut
tcooper@tunngavik.com

Atan’nguyap Tugliata Ilauyuq
Pulaarviit Kaanata– Nunavut Maniqqami Ilanga
INUITTUQ

Kivalliq Inuit Katimayiingit Ilauyuq
Michael Tucktoo
Kivalliq Inuit Katimayiingit
mtucktoo@kivalliqinuit.ca


Nunavut Pulaarniqmut Havaktut

Hivayautikkut uqaqatigiumagupta, hivayarlugu 867-979-6551 akiittukkulluuniit 1-866-687-8233.

Kevin Kelly
CEO
ceo@nunavuttourism.com

Sara Tomson
Tukimuaqtiuyuq Niuvrutiniqmut Ihivriuqniqmullu
marketing@nunavuttourism.com

Donna Parry
Tukimuaqtiuyuq Ilauniqmut
members@nunavuttourism.com

Theresa Rodrigue
Tukimuaqtiuyuq Maniliqinirmut
finance@nunavuttourism.com